Časopis Škole promovisan na međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji

U okviru svečanog otvaranja četvrte Međunarodne naučno-stručne konferencije „EMPLOYMENT, EDUCATION AND ENTREPRENUERSHIP“ koja je održana od 14. do 16. oktobra 2015. godine u Beogradu, u organizaciji Visoke škole za poslovnu ekonomiju i preduzetništvo iz Beograda, održana je promocija časopisa naše škole „Trendovi u poslovanju“.

Časopis je predstavila tehnički sekretar Marija Marković Blagojević, i tom prilikom je prisutne predstavnike brojnih visokoškolskih ustanova iz naše zemlje i inostranstva upoznala sa misijom i vizijom časopisa, tematikom koju časopis pokriva, kao i drugim rezultatima i podacima o radu časopisa.

Upućen je i poziv zainteresovanim autorima da svoje naučno-stručne radove pripreme za naredni broj časopisa.