Gostujuće predavanje direktora kruševačkog Henkela

Završetak predavanja u ovoj školskoj godini na Visokoj poslovnoj školi strukovnih studija „Prof. dr Radomir Bojković“ u Kruševcu obeležen je svečano - javnim časom, koji je u petak 29. maja sa početkom u 10 časova, u prostorijama Škole, održao direktor kruševačke fabrike Henkel Vojkan Marić.

Gospodin Marić je tom prilikom govorio na temu „Leadership koncepti i primena u praksi“. Obraćajući se prisutnim studentima menadžmenta i ekonomije i nastavnicima Škole, predstavio je poslovanje kompanije Henkel i konkretnim primerima iz prakse približio savremene koncepte menadžmenta i lideršipa, koji se primenjuju u internacionalnim kompanijama. Nakon izlaganja, direktor kruševačkog Henkela odgovarao je i na pitanja studenata.

Gostujuća predavanja uspešnih privrednika za studente Škole imaju za cilj da se teorijska znanja koja studenti stiču u Školi dopune i praktičnim znanjima i iskustvima iz prakse.

Više slika sa ovog predavanja pogledajte na našoj Facebook stranici.