Info dan na temu preduzetništva za studente Škole

Agencija za regionalni razvoj Rasinskog okruga, Kancelarija za mlade grada Kruševca i Visoka poslovna škola strukovnih studija “Prof. dr. Radomir Bojković“ organizovale su INFO dan za studente Škole u sredu, 15. juna 2016. godine u 9 časova u prostorijama Škole.

Info dan je namenjen studentima u cilju promocije preduzetništva i preduzetničkog duha i programa koji se realizuju za mlade. U okviru ovog događaja organizovana je motivaciona radionica za zainteresovane studente. Tom prilikom studenti su dobili informacije o mogućnostima i načinima za pokretanje posla, raspoloživim izvorima finansiranja, institucijama čija je misija poslovanja unapređenje preduzetništva, kao i o merama i programima podrške koji su namenjene započinjanju i unapređenju posla.