Potpisan ugovor o poslovnoj saradnji između Škole i Regionalne privredne komore Kruševac

Visoka poslovna škola strukovnih studija „Prof. dr Radomir Bojković“ Kruševac i Regionalna privredna komora Kruševac, u utorak, 7. juna 2016. godine u 11 časova, potpisale su Ugovor o poslovno-tehničkoj saradnji u prostorijama Škole.

Cilj ugovora je produbljivanje postojeće dugogodišnje poslovne, tehničke i naučno-stručne saradnje ove dve ustanove, a posebno saradnje u oblasti realizacije stručne prakse studenata Škole u Regionalnoj privrednoj komori Kruševac, kao vida organizovane pripreme studenata za primenu stečenih teorijskih znanja i savladavanja poslovnih veština u oblasti kojom se Regionalna privredna komora bavi.

Nakon prijema predstavnika Regionalne privredne komore Kruševac, direktor Škole dr Đorđe Minkov i pomoćnik direktora za nastavu dr Ana Skorup su gostima predstavili osnovnu delatnost Visoke poslovne škole strukovnih studija „Prof. dr Radomir Bojković“, njene studijske programe, nastavni kadar, kao i naučno-stručnu i izdavačku delatnost Škole. Predsednik Regionalne privredne komore Kruševac Predrag Vukićević je zatim sa svojim saradnicima domaćine upoznao sa rezultatima rada Regionalne privredne komore Kruševac. Nakon potpisivanja Ugovora o poslovno tehničkoj saradnji dve ustanove, usledio je nastavak razgovora o mogućim daljim pravcima saradnje.

Potpisivanju ugovora pristustvovali su predstavnici lokalnih medijskih kuća.