Škola predstavljena na Sajmu visokih škola i fakulteta

Visoka poslovna škola strukovnih studija „Prof. dr Radomir Bojković“ je učestvovala na SAJMU VISOKIH ŠKOLA I FAKULTETA koji je dana 23.12.2015. godine održan u Hali sportova u Kruševcu, u organizaciji Školske uprave u Kruševcu, u saradnji sa Gradskom upravom Grada Kruševca, Nacionalnom službom za zapošljavanje – filijala Kruševac, Regionalnom privrednom komorom Kruševac, Savetom partnera za karijerno vođenje i savetovanje i Sportskim centrom Kruševac.

Na sajmu su učestvovale visoke škole i fakulteti iz cele Srbije sa kojima srednje škole Rasinskog okruga sarađuju. Cilj sajma je da učenicima završnih razreda srednjih škola pruži pomoć pri izboru željene visoke škole ili fakulteta.

Sajam je otvorila Dr Jelena Milanović, pomoćnik gradonačelnika Kruševca za društvene delatnosti.