Studenti naše Škole ostvarili veliki uspeh na Euroijadi 2015

Studenti Visoke poslovne škole strukovnih studija „Prof. dr Radomir Bojković“ Kruševac su i ove godine ostvarili veliki uspeh na studentskom edukativno-sportskom takmičenju Euroijada 2015, održanom u Krakovu u Poljskoj, od 13. do 16. novembra. Euroijada 2015 je jedno od najvećih studentskih sportskih takmičenja na evropskom nivou, koje je ove godine održano po peti put. Posle Praga, Krakova, Brašova i Soluna, studente je ponovo ugostio Krakov, Poljska. Broj sportova i takmičarskih disciplina se ove godine povećao na 9, i to: futsal, odbojka, košarka, rukomet, stoni tenis, šah, čirlider takmičenje, kao i kviz znanja i debata.

Naši studenti su u velikoj konkurenciji studenata evropskih fakulteta ostvarili sledeće rezultate:

• II mesto – futsal (žene),
  • II mesto – šah (žene),
  • II mesto – debata,
  • III mesto – šah (muškarci),
  • IV mesto – kviz znanja.

Čestitamo našim studentima na postignutim rezultatima!