Uspeh naših studenata na EUROIJADI 2016

Studenti Visoke poslovne škole strukovnih studija “Prof. dr Radomir Bojković” Kruševac ostvarili su drugo mesto u ukupnom plasmanu na međunarodnom studentskom takmičenju Euroijada 2016, koje je održano u Pragu od 11. do 14. novembra 2016. godine.

Euroijada je jedno od najvećih studentskih sportskih takmičenja na evropskom nivou, koje je ove godine održano po šesti put. Studenti su se takmičili u 9 sportova i takmičarskih disciplina, i to: futsal, odbojka, košarka, rukomet, stoni tenis, šah, čirlider takmičenje, kao i kviz znanja i debata.

Naši studenti su u konkurenciji od preko 1000 studenata evropskih fakulteta i visokih škola ostvarili zapažene rezultate u futsalu, debati, stonom tenisu i šahu. Čestitamo našim studentima na ostvarenim rezultatima!